АПЛ. Ліверпуль – Тоттенгем 1:1. Кінець чемпіонських перегонів? ᐉ UA-Футбол

Після призначення Антоніо Конте “Тоттенгем” двічі зіграв внічу з “Ліверпулем” і виграв у “Манчестер Сіті”. Ці результати не були б можливі без відмінного плану на гру, дисципліни, хорорості та високу організацію. Все-таки конфлікти протистояння найкращим світом.

“Ліверпуль” не виграв на “Енфілді” у матчі Прем’єр-ліги вперше з жовтня. До зустрічі зі «шпорами» команда Юргена Клоппа виграла 13 із 14 поєдинків АПЛ, втративши очки лише у грі з «Манчестер Сіті». Ці два факти демонструють у такому вигляді був “Ліверпуль” і, можливо, сьогодні зробити “Тоттенгему”.

План “Тоттенхема” був нехітрий, але його виконання командою Антоніо Конте було бездоганним. Без м’яча – 5-4-1, готовність грати під тиском. Після втрат “Ліверпуля” – стрімкі контратаки та подолання високої лінії захисту “червоних”.

Так і складався матч. Майже нескінченне володіння м’ячем “Ліверпуля”, глибокий захист і ревіння вболівальників “червоних” гостей іноді творили враження, що команда Клоппа ось-ось і дотисне непоступливих гостей. Особливо складною для “Тоттенгема” була остання третього першого тайму. «Ліверпуль» замкнув гостей на їх половині поля, і не давав жодної секунди перепочинку. Як не дивно, цей відрізок гри закінчився ударом Хейб’єрга в штангу. Що тому “Ліверпуля”, команда Юргена Клоппа свій найкращий момент упустила після кутового – удару ван Дейка в перекладину.

Після перерви суттєвих змін у грі не відбулося. “Тоттенг” жорстко, але часто в рамках правил зупинки “червоних” і був готовий влаштувати свій випад. «Ліверпуль», скоріше відчаю, дуже рано перейшов до нескінченних кросів, виконавши їх усього 47 за 90 хвилин. Лише десять із них були успішними.

І у грі, в якому «Ліверпулю» треба перемагати за всяку ціну, «Тоттенгем» забиває першим. Звісно, ​​це була контратака. Емерсон дивним чином опинився на лівому фланзі та виконавця діагональ уперед на Кейна. Капітан “шпор” не зустрів опору біля штрафів, грамотно оцінив господар і не став бити сам. Гострий пас на Сессеньона, простріл, ніхто не встигає за Соном – 0:1, на “Енфілді” шок.

Юрген Клоп зробив заміни, але гра “Ліверпуля” не змінилася. І знову швидше треба говорити про приголомшліну самовіддачу гравців “Тоттенгема”, саму цілісну і розроблену гра всіх десяти польових гравців команди Антоніо Конте дозволив їй підтримувати “Ліверпуль”.

Але один м’яч господарі все ж таки грали. Такими темпами Луїс Діас може увійти в історію як один із найкращих зимових трансферів в історії. Колумбійський вінгер уже зробив чимало важливих результативних дій і саме його гол дозволив “червоним” не грати. Різкий енергетичний Діас часто, і виправдано, брав гру на себе, і в епізоді із забитим голом він вирішив пробити з 20 метрів, м’яч влучив у Бентанкуру, і залетів у ворота.

Публіка на “Енфілді” чекала на другий м’яч, “Ліверпуль” намагався піддати, але як це часто буває ближче до другої хвилини був “Тоттенгем” – на 90+3 Хейб’єрг міг пробити по воротах з гострого кута, але виконав невдалий пас на Кейна.

1:1 – це розчарування для “Ліверпуля”, але “Тоттенгем” вирішує свої турнірні завдання і сьогодні команда Антоніо Конте награла на позитивний результат.

Чемпіонат Англії, 36 тур. Ліверпуль, “Енфілд”

«Ліверпуль» – «Тоттенгем» 1:1

Голі: Діас 74 – Сон 56

“Ліверпуль”: Аліссон – Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Робертсон (Цімікас 64) – Хендерсон (Жота 65), Фабіньо (Кейта 88), Тьяго – Салах, Мане, Діас

“Тоттенгем”: Льоріс – Девіс, Дайєр, Ромеро – Сесеньон (Санчес 78), Хейб’єрг, Бентанкур, Емерсон – Сон (Бергвейн 90+1), Кейн, Кулусевський (Вінкс 85)

Попередження: Цимікас 69, Фабіньо 80, Кейта 90+3 – Девіс 53, Сесеньон 70