Динамо: результат благодійного матчу 4 квітня — Спорт — tsn.ua

У середу, 4 травня, київське “Динамо” провело черговий благодійний поєдинок свого євротурне на підтримку України під час війни з російськими окупантами.

Суперником команди Мірчі Луческу став швейцарський “Базель”. Матч на стадіоні “Санкт-Якоб-Парк” завершився перемогою “біло-синіх” – 2:3.

Рахунок матч відкривається на 23-й хвилині Олександр Караваєв. За кілька хвилин до першого тайму Адам Салаї зрівняв рахунок.

У другому таймі першими відзначилися швейцарці – забив Воутер Бюргер. За десятьма Олександр Андрієвський знову зробив хвилинний рахунок нічним, а Денис Попов подарував перемогу «Динамо» у цьому матчі.

У попередніх благодійних поєдинках “Динамо” перемогло польську “Легію” (3:1), турецький “Галатасарай” (3:1), зіграло внічию з румунським “Клужем” (0:0), обіграло дортмундську “Борусію” (3:2). ) та розписало ніч із загребським “Динамо” (2:2).

Зазначимо, що після матчу з “Базелем” частина гравців київського клубу вирушити до табору збірної України, яка вже розпочала підготовку до плейоф відбору на ЧС-2022.

Раніше національна команда України з футболу назвала першого спаринг-партнера, з яким зіграє перед плейоф кваліфікації на Чемпіонат світу-2022.