Лейпциг перший в історії виграв Кубок Німеччини з футболу

“Лейпциг” святкує перемогу

Перемоги на змаганнях німецьких футбольних клубів “Лейпцигу” є результатом результативної серії пенальті. Основний час закінчився рівним рахунком з “Фрайбургом”.

Матч між клубами “Лейпциг” та “Фрайбург” у фіналі Кубка Німеччини з футболу, який завершився в суботу, 21 травня, у Берліні на Олімпійському стадіоні, завершив перемогу в “Лейпцигу”. Цей футбольний клуб уперше в історії став переможцем турніру.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 19-й хвилині відзначився півзахисник “Фрайбурга” Максиміліан Еггештайн, він асистував Роланда Саллаї, який влучив у м’яч рукою на штрафному майданчику. Еґґештайн підхопив м’яч завдяки та забив гол. Гравці “Лейпцигу” бурхливо протестували, але тому що м’яч був забитий не самим Саллаї, гол не було скасовано.

Від “Лейпцигу” гол на 76-хвилинці забив півзахисник Крістофер Нкунку. На 57-й хвилині головні арбітрські зустрічі Саша Штеґеман показав червону позицію захисника “Лепцигу” Марселю Гальстенберґу за порушення правил гри.

Результат матчу вирішили пенальті

Команди не зумили переможця в основний та додатковий час зустрічі, тому гра перейшла в серію пенальті. У результаті цього виборці гравців “Лейпцигу” матч завершився з рахунком 4:2 на їх основі успішно реалізовані пенальтізахисники Крістофера Нкунку, Даніеля Ольмо та иків Бенджаміна Хенрікса та Віллі Орбана. Команда тренера Доменико Тедеско взяла другий за значимість футбольних трофей у ФРН.

“Лейпциг” бере участь у фіналі Кубка Німеччини, у 2019 році команда виступила мюнхенської “Баварії” з рахунком 0:3, у 2021 році в програмі “Лейпциг” “Борусії” з Дортмундою (1:4). “Фрайбург” вперше в історії брав участь у фіналі кубка країни.

Перший трофей у кар’єрі Тедеско

Доменико Тедеско є тренером “Лейпцигу” з грудня 2021 року. Для 3-го Тедеска перемоги6-результатів у Німеччини став першим трофеєм у кар’єрі.

За підсумками чемпіонату Німеччини “Лейпциг” зайняв четверте місце, набравши 58 очок після 34 матчів, “Фрайбург” став шостим із 55 очками.

Джерело: Українська служба DW