Манчестер Сіті – чемпіон АПЛ сезону-2021/22 — Спорт — tsn.ua

У неділю, 22 травня, в рамках заключного 38-го туру чемпіонату Англії (АПЛ) “Манчестер Сіті” приймав на полі “Астон Віллу”.

У напруженому поєдинку за чемпіонство команди Пепа Гвардіолі зуміла перемогти – 3:2.

“Містяни” програвали у двох м’ячі до середини другої тайму – на 37-й хвилині відзначився Метті Кеша на 69-й – Філіппе Коутінью.

На 76-й хвилині Ілкай Гюндоган зумів скоротити відставлення, а вже за дві хвилини Родрі з передачі українці Олександра Зінченка відновив паритет.

Долю протистояння та чемпіонства “Манчестер Сіті” визначив Гюндоганвідзначившись дублем.

Завдяки цьому перемозі “Манчестер Сіті” (93 очка) на один бал обійшов у чемпіонаті гонці “Ліверпуль” (92) та виборів трофей. Третім став “Челсі” з 74 очками.

Для “містян” це чемпіонство стало восьмим в історії клубу.

надання, що “Евертон” із Миколенком захопленняв фантастичний камбек та зумів залишитися в АПЛ.

Гравець “Динамо” дебютним голом завершив виступ у складі чемпіонату Польщі (відео)

Найдорожчий футболіст світу офіційно визначився з місцем продовження кар’єри – деталі угоди

Відмовилися грати з “Динамо”: Луческу “їхав” на топові клуби Європи за байдужість до України.