Михайло Кохан став срібним призером на World Athletics Continental Tour Gold — Спорт — tsn.ua

Українські легкоатлети виграли три медалі на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold у Найробі (Кенія).

21-річний Михайло Кохан став срібним призером у метанні молота з результатом 77,80 метра.

Чемпіоном турніру став польський олімпійський чемпіон Войцех Новицький (81,43 м). Представник Греції Хрістос Францескакіс замкнув трійку призерів з результатом 77,19 метра.

Оксана Окунєва та Катерина Табашник виграли “срібло” та “бронзу” відповідно у стрибках у висоту. Окуньева взяла висоту 1,91 метра, Табашник – 1,88 метра.

Переможницею стала британка Лаура Зіалор, яка, як і Окуньєва, взяла висоту 1,91 метра, але підкорила її з першої спроби. Українці для цього знадобилося три спроби.

лікування, що український важкоатлет Максим Домбровський виграв дві золоті медалі на юніорському чемпіонаті світу, який триває у грецькому Геракліоні.