Реал Мадрид – чемпіон іспанської Ла Ліги сезону-2021/22 — Спорт — tsn.ua

У суботу, 30 квітня, в рамках 34-го туру Ла Ліги мадридський “Реал” вдома обіграв “Еспаньйол” – 4:0.

Рахунок матчу, у якому вирішувався чи стане “Реал” чемпіонату Іспанії, відкривається на 33-й хвилині Родрігоа за десять хвилин відзначився дублем.

Продовжив розгром суперника Марко Асенсіо на початку другого тайму. Карім Бензема наприкінці зустрічі поставив крапку у поєдинку.

Завдяки перемозі в цьому матчі за чотири тури до кінця чемпіонату “вершкові” відірвалися від “Севільї” на 17 очок і забезпечили собі дострокове чемпіонство.

Для «Реала» цей чемпіонський титул став 35-м в історії, що є абсолютним рекордом. У найближчого переслідувача, “Барселони” їх 26.

пропонує, що “Реал” змагається за місце у фіналі Ліги чемпіонів з англійського “Мачестер Сіті”. У першому матчі “вершкові” поступилися з рахунком 4:3.

Український футбольний клуб провів перший з початку війни тренування на домашній арені в Чернігові (фото, відео)

Власник “Манчестер Сіті” має купувати санкції бізнесменам країни-агресорки – Bloomberg