Стало відомо, що сталося із захисником Барселони, який знепритомнів на полі

У середині другого тайму матчу чемпіонату Іспанії між “Барселоною” та “Сельтою” довелося зупинитися хвилин на десять. Захисник каталонців Рональд Араухо у верховій боротьбі зіткнувся головами з Гаві. І якщо другий зміг продовжити гру, то уругвається після кроків на полі впав, знепритомні.

Медикам “Барсі” довелося підключати навіть колег із карети швидкої допомоги, а саму машину загнали на газ “Камп Ноу”. Оператори не показали стан футболіста, але, на щастя, все обійшлося.

Як після матчу наставник каталонців Хаві, у нього є струс мозку. Цю ніч йому необхідно провести в лікарні під оглядом лікарів для оцінки всіх ризиків. Про термін повернення на поле інформації поки що не повідомляють.

Сам матч між “Барсою” та “Сельтою” завершився перемогою господарів 3:1. Рональд Араухо, як завжди, вийшов у стартовому складі каталонців. На його рахунку в нинішньому сезоні 42 матчі за клуб та чотири голи.